Baskılı Stick Şeker

Mekanların genel tüketim ürünü olan baskılı stick şeker beyaz ve esmer çeşitleri ile 3 veya 4 gr. seçenekli üretim yapılmaktadır.

baskılı stick şeker izmir

Baskılı Stick Şeker;
Logonuzun basılı olduğu baskılı stick şeker ürünleri ile markanızı bir adım öne taşıyın. Şık tasarımlar ile müşterilerinizin dikkatini çekmek bizimle artık daha kolay.

“Standart baskılı olarak üretimi yapılmış stokta bulunan stick şeker siparişlerini aynı gün teslim alabilir. Üretim sürecini beklemeden şeker ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.”

Firmanıza ait logonuzu ve telefon numaranızı şık tasarımlar eşliğinde stick toz şeker üzerine baskısını yaparak sizlere sunuyoruz. Mekanlarınıza görsel şıklık kazandıran ve sağlıklı bir hizmet verdiğinizin kanıtı olan özel baskılı toz şekerleri temin etmek ve fiyat almak için bizimle irtibata geçin; info@tasarimlik.com

 

Sizin için başka neler YAPABİLİRİZ;

El ilanı, katalog, dergi, afiş, poster, kartvizit, broşür, flyer, karton çanta, ajanda, andaç, logo, ambalaj, kurumsal kimlik, menü, amerikan servisi, markanıza özel, ıslak mendil, stick şeker, sargılı şeker, bardak, magnet, oto kokusu, promosyon, tanıtım sitesi, e-ticaret sitesi, web tasarım, grafik tasarım, vb. onlarca hizmeti sizin için yapabiliriz.