Biz Kimiz?

Tasarımlık Ailesi Olarak;

İzmir’de Reklam Ajansı olmanın gururu ile hizmet verdiğimiz ve bu günlere geldiğimiz hikayemize siz İzmirli dostlarımız ile devam ediyoruz.

İzmir'de reklam ajansı

Öyle soğuk bir kış gecesi falan başlamadı hikayemiz, güzel bir bahar esintisi vardı havada.

İzmir’in en güzel günlerinden biriydi, sizlere bu sektörde hizmet verirken. 2002’den bu güne, hayatımızın su misali kendi yönünü bulmasına birazda biz gayret gösterirken; Yeni hedefler ekledik o gün ki küçük hayallerimize.

Profesyonelliğin sonu yok diyerekten yeni tecrübeler edindik, imzamızı taşıyan her çalışmamızın sonunda. Tasarım çizgimizle dikkat çekmeyi ve dikkat çekmenizi başarımız kabul ettik.

… ve kollarımızı sıvadığımız o günlerden sonra, sizlere sunduğumuz hizmetlerin devamlılığını korumak adına İzmir’de Reklam Ajansı olarak ilerledik, ilerliyoruz…

Referanslarımız; Cookies Pastanesi, Vitrin Dergisi (Almanya), Oyuncak Dünyası (İstanbul), TaneTane Bakliyat, Deep House Lounge, En5 Marketler, Cappadocia Steak House, Little House Cafe, Rod-Kar, Özel Tınaztepe Hastanesi, Egece İnşaat, Duru Güzellik Salonu, Konak Sineması, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği, National Britannia, Stil Street Wear (Kütahya), Aras İnşaat, Haff Lady, TanePack Ambalaj