Adobe Photoshop CC

Hayal edebildiğiniz her şeyi oluşturabileceğiniz bir dünya düşünün;

Adobe Photoshop CC, Neredeyse her yaratıcı projenin arkasından çıkan, masa üstü ve mobil uyumlu alt yapısı ile sadece etkileyici fotoğraf efektleri değil, web sitesi, 3B resim, video ve istediğiniz içerikleri oluşturarak geliştireceğiniz bir dünya. İşte bu tarifler tam olarak Photoshop dünyasında mevcut.

adobe_photoshop_cc

Son sürümüyle kullanıcılarını etkilemeyi başaran Photoshop CC, “Web Tasarım” ve uygulama yapma imkanı sunmanın yanında fotoğrafçılık ve grafik tasarım için de mükemmel özellikler ekleyerek yine dünyanın en iyi görüntü ve tasarım programı olmayı başardı.

 

Adobe Photosho CC size;
Modern kullanıcı deneyimi, güçlü dokunma özellikleri, özelleştirilebilir araç çubuğu, çalışma alanları ve güncellenmiş bir kullanıcı arabirimi sunar.

Çalışma yüzeylerini, modern Design Space’i, geliştirilmiş Glif panelini ve diğer özellikleri kullanarak verimli şekilde “Tasarım” yapmanıza imkan sağlar.

Özel Design Space (Ön Tanıtım) modunu kullanarak günlük tasarım iş akışlarını ve görevleri hızlandırmanızı mümkün kılar.

Profesyonel fotoğrafçılık araçlarından oluşan eksiksiz seti kullanarak birçok görüntüyü birleştirebilir, nesneleri kaldırabilir ve fotoğrafları rötuşlayarak işinizi profesyonel olarak yapmanızı kolaylaştırır.